Video Embed Field Overlay (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Media
et: Meedia

en: Overlay
et: Ülekate

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
