Video Embed Field Overlay (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Media
gl: Medios

en: Overlay
gl: Superposición

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
