Video Embed Field Overlay (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
