Video Embed Field Overlay (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Show thumbnail
pl: Pokaż miniaturkę
