Video Embed Field Overlay (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Media
ca: Multimèdia

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
