Video Embed Field Overlay (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Media
he: מדיה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
