Video Embed Field Overlay (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Media
ja: メディア

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
