Video Embed Field Overlay (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Media
vi: Phương tiện

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
