Video Embed Field Overlay (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Media
de: Medien

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Video style
de: Videostil

en: Video style: @style
de: Videostil @style

en: Original Image.
de: Originalbild.

en: Show thumbnail
de: Miniaturbild anzeigen
