Video Embed Field Overlay (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Media
es: Multimedia

en: Overlay
es: Superposición

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style
