Video Embed Field Overlay (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Video style
nl: Videostijl

en: Video style: @style
nl: Videostijl: @style

en: Original Image.
nl: Originele afbeelding.

en: Show thumbnail
nl: Miniatuurweergave tonen
