Video Embed Field Overlay (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
