Video Embed Field Overlay (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Media
ar: ميديا

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
