Video Embed Field Overlay (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Media
oc: Mèdia

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
