Video embed local (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Media
oc: Mèdia

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Controls
oc: Contraròtles

en: or
oc: o
