Video embed local (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Upload
ru: Закачать

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Controls
ru: Элементы управления

en: or
ru: или

en: Player Width
ru: Ширина плеера

en: Player Height
ru: Высота плеера
