Video embed local (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Upload
uk: Викласти

en: Media
uk: Медіа

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Controls
uk: Елементи керування

en: or
uk: або

en: Player Width
uk: Ширина плеєра

en: Player Height
uk: Висота плеєра
