Video embed local (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Upload
gl: Subir

en: Media
gl: Medios

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Controls
gl: Controis

en: or
gl: ou
