Video embed local (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Upload
pt: Carregar

en: Media
pt: Mídia

en: Upload file
pt: Enviar arquivo

en: Controls
pt: Controles

en: or
pt: ou

en: Player Width
pt: Largura do player
