Video embed local (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Upload
tr: Yükle

en: Media
tr: Medya

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Controls
tr: Denetimler

en: or
tr: ya da
