Video embed local (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Media
hu: Média

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Controls
hu: Vezérlők

en: or
hu: vagy

en: Player Width
hu: Lejátszó szélessége
