Video embed local (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Controls
pt: Controlos

en: or
pt: ou

en: Download Link
pt: Ligação para Descarregar

en: Download Link Text
pt: Ligação para Descarregar Texto
