Video embed local (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: or
nl: of

en: Player Width
nl: Videobreedte

en: Player Height
nl: Videohoogte

en: Download Link
nl: Downloadlink

en: Download Link Text
nl: Tekst voor downloadlink

en: The width of the player.
nl: De breedte van de speler.

en: The height of the player.
nl: De hoogte van de speler.
