Video embed local (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Controls
pl: Kontrolki

en: or
pl: lub

en: Player Width
pl: Szerokość odtwarzacza

en: Player Height
pl: Wysokość odtwarzacza

en: Download Link
pl: Pobierz odnośnik

en: Download Link Text
pl: Tekst odnośnika pobierania

en: The width of the player.
pl: Szerokość odtwarzacza.

en: The height of the player.
pl: Wysokość odtwarzacza.
