Video embed local (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Upload
cs: Nahrát

en: Media
cs: Média

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Controls
cs: Ovládání

en: or
cs: nebo
