Video embed local (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Upload
de: Hochladen

en: Media
de: Medien

en: Upload file
de: Datei hochladen

en: Controls
de: Steuerelemente

en: or
de: oder

en: Player Width
de: Player-Breite

en: Player Height
de: Player-Höhe

en: Enter URL
de: URL eingeben

en: Download Link
de: Inhalt herunterladen

en: The width of the player.
de: Die Breite des Players.

en: The height of the player.
de: Die Höhe des Players.
