Video embed local (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Media
fa: رسانه

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: or
fa: یا
