Video Embed MediaHaven (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Player Width
nl: Videobreedte

en: Player Height
nl: Videohoogte

en: Play the video immediately.
nl: Video meteen afspelen.

en: Player CSS class
nl: CSS-klasse speler

en: CSS class to add to the player
nl: CSS-klasse die toegevoegd wordt aan de speler
