Video Embed Myspace (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Player Width
nl: Videobreedte

en: Player Height
nl: Videohoogte

en: Allow Fullscreen
nl: Volledig scherm toestaan

en: The width of the player.
nl: De breedte van de speler.

en: This will allow the video to be fullscreened.
nl: Hierdoor kan de video op volledig scherm worden weergegeven.

en: The height of the player.
nl: De hoogte van de speler.
