Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Media
cs: Média

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Hide description
cs: Skrýt popis
