Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: Media
de: Medien

en: Show description
de: Beschreibung anzeigen

en: Video Player
de: Videoplayer

en: Video style
de: Videostil

en: Video style: @style
de: Videostil @style

en: Hide description
de: Beschreibung ausblenden

en: Description Position
de: Position der Beschreibung
