Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Media
et: Meedia

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Hide description
et: Peida kirjeldus
