Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Media
fa: رسانه

en: Show description
fa: ظهور توضیحات

en: Hide description
fa: اخفای توضیحات
