Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Media
uk: Медіа

en: Show description
uk: Показати опис

en: Video Player
uk: Відеопрогравач

en: Hide description
uk: Приховати опис
