Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Media
ca: Multimèdia

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Hide description
ca: Amaga la descripció
