Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Media
es: Multimedia

en: Show description
es: Mostrar descripción

en: Hide description
es: Esconder descripción
