Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Media
fr: Média

en: Show description
fr: Afficher la description

en: Hide description
fr: Masquer la description
