Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Media
he: מדיה

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Hide description
he: הסתרת התיאור
