Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Media
hu: Média

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Hide description
hu: Leírás elrejtése
