Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Media
ja: メディア

en: Show description
ja: 説明を表示

en: Hide description
ja: 説明を非表示
