Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Video Player
nl: Video-speler

en: Video style
nl: Videostijl

en: Video style: @style
nl: Videostijl: @style

en: Hide description
nl: Beschrijving verbergen

en: Description Position
nl: Beschrijving-positie
