Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Show description
ru: Показать описание

en: Hide description
ru: Скрыть описание
