Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Show description
ta: விளக்கத்தை காண்க

en: Hide description
ta: விளக்கத்தை மறை
