Video Embed Field MyTube (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Media
tr: Medya

en: Show description
tr: Açıklamayı göster

en: Hide description
tr: Açıklamayı gizle
