Video Filter (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Align
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Dashboard
ca: Tauler
