Video Filter (7.x-3.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batalkan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Nihil

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi
