Video Filter (7.x-3.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
