Video Filter (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
