Video Filter (7.x-3.0-beta2) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: Insert
de: Einfügen

en: Input filters
de: Eingabefilter

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Align
de: Ausrichten

en: Instructions
de: Anleitung

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Video Filter
de: Videofilter

en: Video filter
de: Videofilter

en: Default width setting
de: Standardeinstellung Breite

en: Default height setting
de: Standardeinstellung Höhe

en: Default autoplay setting
de: Autostart Standardeinstellung

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: You may insert videos with [video:URL]
de: Sie können Videos mit [video:URL] angeben

en: Not all video formats support this setting.
de: Nicht alle Videoformate unterstützen diese Einstellung.

en: Filter to include videos from Youtube, Google video etc
de: Filter zum Einbinden von Videos von Youtube, Google video etc.

en: Related videos setting
de: Verwandte Videoeinstellung

en: Video URL
de: Video-URL
