Video Filter (7.x-3.0-beta2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Align
el: Στοίχιση

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
